5S B úroveň Rýchly rýchlo suché trvalé rozpúšťadlo atramentové kazety kompatibilné JS12/ JS10 /2588/2580 pre 12,7 mm ručné atramentové tlačiarne

Nový produkt

Skladom

€28.02

Pridať do obľúbených

5S B úroveň Rýchly rýchlo suché trvalé rozpúšťadlo atramentové kazety kompatibilné JS12/ JS10 /2588/2580 pre 12,7 mm ručné atramentové tlačiarne

Vezmite prosím na vedomie, : 1, Tento typ je 2-12.7 mm kazety, ktorá je kompatibilná len pre žiadne šifrované tlačiareň 2, ak si kúpite tlačiareň od nášho obchodu potom kúpiť cartridge voľne, pretože náš všetky tlačiareň je kompatibilná a nie sú šifrované. 3, ak tlačiareň nemal kúpite od nás, potom, prosím, najprv spýtať tlačiareň dodávateľa, či je tlačiareň šifrované pred kúpiť cartridge, ak šifrovaná potom môžete ju použiť, prosím, nekupujte to inak nemôžeme niesť žiadnu zodpovednosť. Šifrované tlačiarne je potrebné prispôsobiť kazety, by sme mohli prispôsobiť podľa vášho výrobcu OEM microsoft, ale MIN je 5-10.

POZNÁMKA: B úroveň lacné 5S rýchlo suché kazety

1, je rozpúšťadlom rýchlo suché kazety, ale patrí do B úroveň, 5S rýchlo suché kazety 2. Nazývame lacné a rýchle suché atramentové kazety na trh ako úroveň B atramentové kazety B úroveň: EXW cena len 33 usd-$36 každý 3, POZNÁMKA: B úroveň kazety nemôže podporovať všetky rýchlo suchý materiál, ale zabezpečiť, môže tlačiť na papierové krabice, a niektoré materiály aj na podporu a nejaký materiál nemôže rýchlo, suchom, dobre, tak lacné, pozrite si prosím link videá, to je skutočný tlač videá z B úroveň kazety. 4, úroveň, rýchlo suché kazety, 3S rýchlo suché, veľmi dobrá, s HP pôvodné rozpúšťadlo, rýchlo vyschnúť atrament, zabezpečiť mohli vytlačiť na 99,9% takmer všetky materiály. Úroveň: EXW cena $50-$108 každý.

Ak potrebujete high-štandardné atramentové kazety, váš výrobok má vyššie požiadavky pre rýchle sušenie potom potrebujete úrovni kazety, kliknite na obrázok, ktorý chcete kúpiť.

Poznámka:

1, Prosím, nainštalujte alebo demontujte atramentové kazety, keď sa tlačiareň vypne, aby sa zabránilo poškodeniu. 2. Rýchle sušenie atramentových zásobníkov nie je používané viac ako 10 minút. Prosím vyberte atramentovú kazetu z tlačiarne a upevnite ho pomocou klipu na ochranu trysky. 3. Prosím, použite atramentové kazety podľa správneho postupu.

FAQ 1: máte lacné rýchle suché kazety?

Áno, máme, lacné atramentové kazety od iných dodávateľov, našej spoločnosti hovory B úroveň rýchle suché kazety. Prosím ignorovať, že dali rôzne nálepky na atramentové kazety, sme iba rozlíšiť a a B úroveň, Ak potrebujete označovanie, OEM, neváhajte a kontaktujte nás.

FAQ 2: B úroveň kazety sa tiež rýchlo suché?

Áno. je to tiež rozpúšťadlo rýchlo suché kazety Zabezpečiť mohli vytlačiť na papier, kartónové krabice. Niektoré plastu, ocele a skla, materiálov môže byť vytlačená, ale nie je žiadna záruka, že všetky materiály môžu suché rýchlo. Rôzne materiály majú rôzne rýchle sušenie účinky. Skontrolujte prosím, odkaz videá.

FAQ 3: B úroveň kazety je kompatibilný pre naše tlačiarne?

Áno. je kompatibilný s tonerom. Tak dlho, ako vaše tlačiarne dodávateľ nemá šifrovanie v stroji, to atramentových zásobníkov môže byť použitý. Ak si nie ste istí, či váš stroj je šifrované, prosím, kontaktujte nás na potvrdenie pred nákupom, alebo si môžete overiť na tejto metódy sám.

FAQ 4: Ako skontrolovať, či je tlačiareň v šifrovanie môj dodávateľ

Stroj nie je vložte atramentovú kazetu, ak počítadlo môžete skočiť pri tlači, dokázať, že váš počítač nie je šifrovaná, potom stačí kúpiť priamo. Ak počítadlo nemôže skočiť, keď budete tlačiť bez vložte kazetu, potom, prosím, pošlite nám vašu tlačiareň ID na nás, potom by sme mohli prispôsobiť šifrované kazety pre vás dobrú cenu.

Pošlite nám vašu tlačiareň ID ako to potom by sme mohli prispôsobiť

Vezmite prosím na vedomie, že všetky naše tlačiarne a kazety je bez čipu na kontrolu, naše staré zákazník mohol kúpiť cartridge kdekoľvek, ale naša cena je lacné a kvalita je dobrá. Pošlite nám, prosím, vaše ID tlačiarne a úvod rozhranie pre kontrolu pred kúpiť.

Tri potvrdenia pred nákupom:

1, je tlačiareň 12,7 mm prenosné tlačiarne 2, tlačiareň, bez hesla na ovládacom 3, aký materiál budete tlačiť? mohli vyskúšať úroveň B, odporúčame kúpiť úroveň kazeta s HP originálny atrament. veľmi dobré.

Kontaktujte nás slobodne

Štítky: snes kazety cartao, portabl tlačiareň, juul, willett, dial test držiteľ, atramentové pero, epson tlačiareň, arc saber, 7500 ricoh, pantum toner.

2588 atramentových zásobníkov 2588+ atramentových zásobníkov
Druh Kazety Čip
WK42A atramentových zásobníkov JW11 atramentových zásobníkov
Životnosť 2-3 yeays
Názov Značky LDYE
rozpúšťadlo rýchlo suché rozpúšťadlo rýchlo suché
RK42A atramentových zásobníkov 17030 atramentových zásobníkov
2588+M atramentových zásobníkov JS21M atramentových zásobníkov
Číslo Modelu 5S-úroveň B
5S B úroveň kazety B leval rýchlo suché kazety
ručné kazeta do tlačiarne atramentové kazety
Použiteľné Zariadenia tlačiareň
2790K+ atramentových zásobníkov T1704K atramentových zásobníkov
Kapacita mohli vytlačiť 800000 znak
BK42A-6 atramentové kazety BK42A-3 atramentových zásobníkov
Univerzálny Kompatibilné
Pôvod CN(Pôvodu)
JS10 atramentových zásobníkov JS12 atramentových zásobníkov
2588K+ atramentových zásobníkov BK42A atramentových zásobníkov
1806 BK90A

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

5S B úroveň Rýchly rýchlo suché trvalé rozpúšťadlo atramentové kazety kompatibilné JS12/ JS10 /2588/2580 pre 12,7 mm ručné atramentové tlačiarne

5S B úroveň Rýchly rýchlo suché trvalé rozpúšťadlo atramentové kazety kompatibilné JS12/ JS10 /2588/2580 pre 12,7 mm ručné atramentové tlačiarne

Súvisiace produkty

Porovnať