Freeboss AM-PSM DC 5V Napájanie USB Rozhranie 6 Kanálov 2 Mono 2 Stereo 16 Účinky Audio Mixer

Nový produkt

Skladom

€32.62

Pridať do obľúbených

AM-PSM

Freeboss AM-PSM DC 5V Napájanie USB Rozhranie 6 Kanálov 2 Mono 2 Stereo 16 Účinky Audio Mixer

***************************************************** *************************** ********************************

Odporúčame (Len pre ruský kupujúci)

***************************************************** *************************** ********************************

Odporúčame

Predajné Miesto 1. Zvuková karta funkciu audio mixer 2. Funkcia Bluetooth 3. USB MP3 Play 4. USB Nahrávanie 5. Účinok:16 účinky odkladu 6. Prenosné: plastové telo s USB napájanie Funkcie 1. 6 vstupných kanálov, zvukový pult. 2. Sieť vysielania karaoke zmiešavač so zvukovou kartou. Kombinujú tradičné zvukovú kartu a zmiešavač funkciu. 3. Vstavaný Bluetooth, spojenie s mobilným telefónom a Bluetooth prehrávača. 4. Zabudovaný MP3 prehrávač pre prehrávanie hudby vo viacerých formátoch a záznam s LED displejom. 5. Pripojenie USB k PC, na prehrávanie a nahrávanie hudby. 6. Pripojenie USB k PC alebo power bank na dodávku energie, pohodlie pre mobilné audio pripojenia a vonkajší gitara hrá a spieva. 7. Vynikajúce plastové šasi. 8. DC 5V/1A napájanie alebo PC napájanie.

Všeobecná Špecifikácia USB Napájanie a Prenos Dát prepojená s PC USB port, Napájanie banka Napájacie zásuvky napájanie na zvukový pult. Musí spĺňať tieto požiadavky: Výstupné napätie: 4.8 V 5.2 V USB a Bluetooth Prevádzkové Pokyny 1. Tlačidlo Funkcia:) "REC" Tlačidlo---- Stlačte prvý raz ak chcete pozastaviť prehrávanie skladby. Opätovným stlačením tlačidla môžete pokračovať v hre. b) "-" Tlačidlo---- Krátkym stlačením tlačidla prehrať predchádzajúcu skladbu. Dlho stlačte tlačidlo znížiť hlasitosť vstupu. c) "+" Tlačidlo---- Krátkym stlačením tlačidla spustite prehrávanie nasledujúcej skladby. Dlho stlačte tlačidlo zvýšiť hlasitosť vstupu. d) "REŽIME" Tlačidlo---- Stlačte, ak chcete funkčný model. Vyberte USB, BT, REC v poriadku.

2. Funkcia Bluetooth

a) Stlačte tlačidlo "MODE" tlačidlo, aby vyberte režim Bluetooth. Po úspechu na výber, na ikonu Bluetooth na displeji bliká a na displeji BT.

b) Otvorte Bluetooth pre párovanie. Po úspechu párovanie, tam bude zvuk riadok.

3. USB Nahrávanie prevádzky

a) Stlačte tlačidlo "MODE" tlačidlo, vyberte REC stav.

b) Stlačte tlačidlo "REC" tlačidlo pre spustenie nahrávania, LED displej zobrazuje čas nahrávania.

c) Stlačte tlačidlo "REC" znovu tlačidlo pre nahrávanie prerušiť.

d) Stlačte tlačidlo "MODE" na tlačidlo späť sa nahrávanie.

4. Zvuková Karta, Funkcie

Keď pripojte počítač dátový kábel, bude zadajte PC hranie štáty automaticky (počítač nainštaluje ovládač automaticky pri prvom pripojení musieť počkať, až kým sa inštalácia povrch, na prehrávanie alebo nahrávanie)

Podrobnosti

1. [MIC/LINE] MONO vstup pripojiť mikrofón, hudobný nástroj alebo zvukové zariadenie (CD prehrávač a pod.) do zariadenia. Zásuvky sú podpore oboch XLR a NESYMETRICKÝ 1/4" PLUG. 2. Stereo vstupný kanál. Ak sa pripojiť iba k L/(MONO) nadstavec, mixer bude vysielať rovnaký mono signál k L a R výstupy. 3. [MAIN] Výstup spája aktívny reproduktor alebo zosilňovač. 4. [POWER] ovládacie prvky Napájania prepínač. 5. [TAPE/CD] TAPE/CD signál vstup. 6. [UNBAL5/6] Stereo vstup 7. [Prevod switch] na "stereo kanál" a "USB signálu, 8. [+48V PHANTOM] Tlačidlo/LED, Keď tlačidlo je zapnuté, LED kontrolka svieti, poskytnúť DC+48V phantom power pre XLR konektor na MIKROFÓN mono vstup. Prosím obrátiť na toto tlačidlo, ak pomocou kondenzátora mikrofón, ktorý je napájaný phantom power. 9. [GAIN] Kontrolóra Určujú základné objem každý kanál, upravuje ich pre maximálny objem a výkon. Keď je hlasitosť príliš vysoká, v [VRCHOL] LED kontrolka bude mať blikať. 10. [VYSOKÁ] Výšky tónu regulátora Nastavte regulátor na zvýšenie alebo zmierniť pre 15db na 12KHz. 11. [LOW] Bass tone regulátora Nastavte regulátor na zvýšenie alebo zmierniť pre 15db na 80Hz.

12. [FX] Regulátor Nastaviť úroveň signálu z kanála na ozvena linky. Vezmite prosím na vedomie, jednej úrovni sa bude líšiť s rôznymi nastavenie kanála tlmiča. Ak používate stereo kanál, bude mix signály z L a R kanály, potom ho poslať na ozvena linky. 13. [LEVEL] Regulátor Nastaviť vyváženie hlasitosti jednotlivých kanálov. 14. [DELAY] Regulátor Nastaviť hĺbku ozvena. 15. [FX LEVEL] Účinky vrátiť na úrovni riadiacich a upraviť hlasitosť účinok. 16. [TELEFÓNY ÚROVEŇ] Slúchadlá regulátor hlasitosti slúchadlá. 17. [CD/TAPE ÚROVEŇ] Kontrolóra Upravuje vyváženie hlasitosti jednotlivých kanálov. 18. [HLAVNEJ ÚROVNE] Stlmovač Nastavenie celkovej hlasitosti pomocou [MAIN] výstupný signál. 19. [DSP VYBERTE] Stlačte tlačidlo HORE alebo DOLE tlačidlo a vyberte si z 16DSP. 20. [TELEFÓNY] Zásuvky Pripojte 3,5 mm slúchadlá. Zásuvky podporuje stereo telefónne zásuvky.

Výstup

Veľkosť produktu 20 * 19 * 7 CM/7.87 * 7.47 * 2.76 V

Farbu, veľkosť:

23 * 20.5 * 9 CM/ 9.06 * 8.07 * 3.55 V

Balenie Zoznam:

1 X Zvukový Pult

1 X Napájací Adaptér

1 X USD Kábel

1 X Užívateľská Príručka (Po Anglicky)

Štítky: audio mixer, fl studio 20, fl studio, zmiešavač zvuku profesionálnych fireware, audio mixer professional, audio auto, dj, ios usb audio interface, netum, jedlo zmiešavač.

Phantom Napájanie Napätie 48V
Bluetooth Áno
Účinok ANALÓGOVÝ
Zväzok Zväzok 1
Príkon EXT.DC vstup
Aplikácia dj mixer, audio mixer, party
Číslo Modelu AM-PSM
Pôvod CN(Pôvodu)
USB záznam, prehrávanie Mp3, napájanie
Druh Miešadlá
Certifikácia ŽIADNE
Kanál 6 Kanálov
Frekvenčná odozva 20Hz-20KHz
Názov Značky FREEBOSS

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Freeboss AM-PSM DC 5V Napájanie USB Rozhranie 6 Kanálov 2 Mono 2 Stereo 16 Účinky Audio Mixer

Freeboss AM-PSM DC 5V Napájanie USB Rozhranie 6 Kanálov 2 Mono 2 Stereo 16 Účinky Audio Mixer

Súvisiace produkty

Porovnať