Bazén Vody Testovacie Prúžky Bazén Kúpele Testovacie Prúžky Bazén Testovanie Kvality Vody Pásy Pitnej Vody Test Papier na Rybník Hot Tu

Nový produkt

Skladom

€9.04

Pridať do obľúbených

Funkcie:

16 v 1 Vody Test: test pásy môžu byť použité pre testovanie celkovú zásaditosť, pH, tvrdosť, zvyškový chlór, celkový chlór, dusitan a iných projektov, a to predstavuje vody rýchly test, ktorý poskytuje výsledky v priebehu niekoľkých sekúnd.

Praktické Použitie: Testovacie prúžky sú vhodné na pitnú vodu, akvárium, ryby, nádrž, bazén a kúpele, priemyselná voda, rybník, horúci prameň testovanie vody.

Jemné Kvality: vysoká-kvalita vody testovacie prúžky s presnými farba koordináciu a vysoká citlivosť, a pitnej vody testovacie prúžky môžu byť použité pre testovanie kvality vody.

Jednoduché Použitie: Ponorné na pitnú vodu test papier do vody na 2 sekundy podržte ho vo vzduchu asi 1min, potom upravte farbu fľašu späť získať čítanie.

Prenosný Dizajn: krabica obsahuje 100 ks testovacie prúžky, a kvalita vody by mala byť testovaná týždenne, a pitnej vody testovacie prúžky sa používajú pre začiatočníkov.

Vzorky požiadavky:

1. Trvať 5-10 ml vzorky, a vziať čistenie časť vzorky na testovanie, a po nej je stále nedotknutá na chvíľu.

2. Skúška sa vykonáva v miestnosti s teplotou okolo 25 ° C.

Testovacia metóda:

1. Ponorte reakcie oblasti testovací prúžok v roztoku byť testované na 1-2 sekundy, potom odstráňte testovací prúžok, a striasť sa prebytočnú vodu na to.

2. Po 1 minúte, porovnajte farbu reakcie oblasti testovací prúžok s farbou grafu určiť test hodnoty riešenia, ktoré sú testované.

3. Kolorimetrické čas by mali byť kontrolované asi v 60. rokoch, a čítanie bude ovplyvnená ak čas je príliš dlhý alebo príliš krátky.

Balenie Zoznam:

1 Box Testovacie Prúžky

Poznámky:

1. Nedotýkajte reakcie na konci testu pásy pri odstraňovaní testovací prúžok, aby sa zabránilo kontaminácii test papier a ktoré ovplyvňujú výsledky testu.

2. Po vybratí požadovaného počtu testovacích prúžkov, obchod zostávajúce testovacie prúžky v zalepenej a tmavom mieste.

3. Kvapalina byť testované by mali byť uchovávané ako ten, ktorý je bezfarebný, alebo ten, funkcie farbu svetla, ako je to možné. Pre kvapaliny s tmavú farbu, aktívne uhlie môže byť použitý na liečbu dehydratácie vyššie kvapaliny. Ak kvapalina byť testované je relatívne zakalená, len udržať ho zachované na určitú dobu. Po jeho zrážok, mať jasné časť pre testovanie.

Štítky: 15 bluetooth, tvrdá voda testovací prúžok, akvárium test, blackberry štýl, bazén pásy test, akvárium test vody, nafúknuť spa, krvný test, akvárium ph test, amoniak akvária.

Číslo Modelu 1

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Bazén Vody Testovacie Prúžky Bazén Kúpele Testovacie Prúžky Bazén Testovanie Kvality Vody Pásy Pitnej Vody Test Papier na Rybník Hot Tu

Bazén Vody Testovacie Prúžky Bazén Kúpele Testovacie Prúžky Bazén Testovanie Kvality Vody Pásy Pitnej Vody Test Papier na Rybník Hot Tu

Súvisiace produkty

Porovnať